BSK – Jablanica (Medveđa) 0:2

Detalj sa utakmice BSK - Jablanica - Ž. Matić

Bujanovac – Gledalaca: 45. Sudija: Stefan Ćirić (Pirot) 7. Strelci: Ivanović u 65. i Raičević u 70. minutu. Crveni karton: Marijanović (Jablanica – drugi žuti). Žuti kartoni: Ćuković (BSK), Marijanović, Profirović i Raičević (Jablanica)

BSK: D. Stanković 6, Pavlović 5,5, Milić 5, Stefanović 5, Ćuković 5, S.Stojković 5, Tasić 5, Ivanović 5, Đorđević 5 (od 73. Ristić -), A.Stojković 5, Dimitrijević 5.

JABLANICA: Bojić -, Gavrilović 6, Marijanović 6, Profirović 6 ( od 85. M.Filipović-), Đorđević 6,5, Zaimi 6,5, Raičević 7, Ivanović 6 (od 88. Jović -), U.Filipović 6 (od 81. Janković -), Stanković 6,5 , Dojčinović 6.

Igrač utakmice: Stefan Raičević

Dno dna! Dve reči dovoljne da opišu trenutno stanje, kvalitet i ponašanje bujanovačkih fudbalera u „plavo-belom“ dresu BSK-a. Protiv ne mnogo ubedljivih gostiju iz Medveđe „potvrdili“ su na delu da katastrofalan prošlonedeljni poraz u Popovccu (0:11) nije bio plod slučajnosti, već totalne indiferentnosti i potpune nemoći. Čak i sa fudbalerom više, posle ispravnog isključenja Marijanovića (drugi žuti karton) u 55. minutu, domaći ne samo što nisu uspeli da postignu gol, dozvolili su gostima da postignu dva, a samo zahvaljujući dobrim odbranama Stankovića nisu primili još koji. Imao je i domaćin svoje šanse kod 0:0, ali ih nije iskoristio. Ivanović, a pre svih Đorđević nisu imali snage da uguraju loptu u gol. Posle svega viđenog, potpuno zaslužena pobeda gostiju, kojima je, posle isključenja igrača, neprekidnim savetima iz restriktivnog prostora, „vetar u leđa“ itekako davao trener (bez licence, u ulozi predstavnika) i očigledno „alfa i omega“ ekipe – Nenad Cvetković, koji, i pored ubedljive pobede svog tima nije bio baš zadovoljan!? Šta tek reći za domaću klupu. I njihovo raspoloženje?!