ZONA DRINA: Sloga BB – Zlatar 4:0 (2:0)

Bajina Bašta – SC “Braća Milutinović”. Gledalaca: 300. Sudija: Nenad Jevtić (Bogatić) 8. Strelci: Filipović u 7, Tošić u 27. i 80, Lekić u 84. minutu. Žuti karton: Janković (Sloga).
SLOGA: Krsmanović 7,5, Josipović 7,5 (Andrić 7,5), Vuković 7,5, Lekić 8, Đorđević 7,5, Nikolić 7,5, Janković 7,5, Maksimović 7,5, Vujić 7,5 (Živanović -), Filipović 8 (Tarabić 7,5), Tošić 8,5.
ZLATAR: Krća 6, Gujaničić 6 (M. Gordić -), Ćirušić 6, Cuparić 6,5, Milić 6, Purić 6 (Aničić 6,5), D. Grbović 6, Terzić 6 (Tvrtković 6), M. Gordić 6,5, Ž. Grbović 6, Stanković 6.
Igrač utakmice: Tošić
Filipović je propustio priliku da pogodi mrežu, ali se tri minuta kasnije ispravio i posle kornera Vujića savladao Krću.
Povisio je kapiten Tošić posle centaršuta Jankovića i skretanja lopte Maksimovića. Kapiten domaćina je drugi gol postigao deset minuta pre kraja, udarcem sa 12 metara.
U 84. minutu centrirao je Andrić, a Lekić efektnim volejem sa 12 metara postigao gol za konačnih 4:0. Gosti su imali priliku u 78. minutu, Tvrtković je šutirao sa šest metara ali Krsmanović je izvanredno reagovao.