VFL SEVER: Sloga (Č) – Zadrugar 2:0

Igralište u Čonoplji. Sudija: Ćalasan (Kula). Strelci: Vidović u 13. i Torbica u 80. minutu za Slogu.

Sloga: Šarić, Rebić, Šimon, Banić, Vidović, Matić (Torbica), Kovačević, Rajčanji (Mitrović), Hoscieslavski, Ninković (Milošević), Purić.
Zadrugar: Stojanović, M. Vuković, Jovanović (Stanković), Komazec, M. Radmanović, Manojlović, B. Branković (Končarević), D. Vuković, Faćol, J. Radmanović, M. Branković.
Čonopljnaci nastavljaju poteru za vodećim Bečejom 1918. Sigurnom igrom zabeležili su novu ligašku pobedu. Vođstvo je domaćem timu doneo Vidović u 13. minutu. Kombinacija posle kornera i rutinska završnica iskusnog štopera. Nastavili su Čonopljanci da opsedaju gol Miletićana. Nekoliko puta pogodili okvir gola, međutim sve do 80. minuta lopta nije htela u mrežu. Konačan rezultat, 2:0, postavio je Torbica, deset minuta pre kraja. Precizno je šutirao sa ivice šesnaestarca i potvrdio trijumf. Čonopljanci u poslednjem jesenjem kolu gostuju u Turiji.