LISTA OVONEDELJNIH UTAKMICA

Na ovoj stranici mоžete videti listu svih utakmica koje se igraju ove nedelje.

DateUtakmicaVreme/RezultatTakmičenje
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Takovo - Sloboda Čačak 15:30:0015:30Zonska liga "MORAVA"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Slavija Kragujevac - Radnički Kovači 15:30:0015:30Zonska liga "MORAVA"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Šumadija Aranđelovac - Homoljac 15:30:0015:30Zonska liga "DUNAV"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Radnički 1926 - VGSK 15:30:0015:30Zonska liga "DUNAV"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Gruža - Petar Dobrnjac 15:30:0015:30Zonska liga "DUNAV"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Zadrugar Lajkovac - Jedinstvo 1945 15:30:0015:30Zonska liga "DRINA"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Ribnica Mionica - Osečina 15:30:0015:30Zonska liga "DRINA"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Radnički Valjevo - Drina Ljubovija 15:30:0015:30Zonska liga "DRINA"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Sevojno - Spartak 1924 15:30:0015:30Zonska liga "DRINA"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Sloga Bajina Bašta - OFK Divci 15:30:0015:30Zonska liga "DRINA"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Radnički Sombor - Tekstilac Odžaci 15:30:0015:30VFL "Sever"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. OFK Vrbas - Zadrugar Srpski Miletić 15:30:0015:30VFL "Sever"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Bečej 1918 - Mladost Turija 15:30:0015:30VFL "Sever"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Srbobran - Sloga Čonoplja 15:30:0015:30VFL "Sever"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Sloboda Novi Kozarci - Budućnost Srpska Crnja 15:30:0015:30VFL "Istok"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Jedinstvo Banatsko Karađorđevo - Radnički Sutjeska 15:30:0015:30VFL "Istok"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Sloga Plandište - Polet Nakovo 15:30:0015:30VFL "Istok"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Dinamo 1945 - Slavija Kovačica 15:30:0015:30VFL "Istok"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Jedinstvo Novi Bečej - ŽAK 15:30:0015:30VFL "Istok"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Proleter Banatski Karlovac - Kozara 15:30:0015:30VFL "Istok"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Mladost Bački Jarak - Kabel Novi Sad 15:30:0015:30VFL "Jug"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. ŽSK Žabalj - Jedinstvo Stara Pazova 15:30:0015:30VFL "Jug"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Sloga Erdevik - Kupinovo 15:30:0015:30VFL "Jug"
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Milutinac - Jedinstvo Surčin 15:30:0015:30Beogradska zona
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Balkan Mirijevo - Srem Jakovo 15:30:0015:30Beogradska zona
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Lokomotiva - Borac Lazarevac 15:30:0015:30Beogradska zona
2017-04-01 15:30:001. april 2017. Avala 1939 - Borac Ostružnica 15:30:0015:30Beogradska zona
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Pusta reka - GFK Dubočica 16:00:0016:00Zona "JUG"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Balkanski - Nebeski anđeli 16:00:0016:00Zona "JUG"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Pčinja Trgovište - Ropotovo 16:00:0016:00Zona "JUG"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Sloga Leskovac - Budućnost Popovac 16:00:0016:00Zona "JUG"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Brodoremont - Malošište 16:00:0016:00Zona "ISTOK"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Svrljig - Timočanin Knjaževac 16:00:0016:00Zona "ISTOK"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. BSK Bogovina - Đerdap 16:00:0016:00Zona "ISTOK"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Kopaonik Brus - Juhor Obrež 16:00:0016:00Zona "ZAPAD"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Topličanin - Sloga Ćićevac 16:00:0016:00Zona "ZAPAD"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Morava 1918 - Trajal 16:00:0016:00Zona "ZAPAD"
2017-04-01 16:00:001. april 2017. Kosanica Kuršumlija - Poljoprivrednik Počekovina 16:00:0016:00Zona "ZAPAD"
2017-04-02 11:00:002. april 2017. Indeks Novi Sad - Slavija Novi Sad 11:00:0011:00VFL "Jug"
2017-04-02 11:00:002. april 2017. Hajduk - Zvezdara 11:00:0011:00Beogradska zona
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Sušica - Bane Raška 15:30:0015:30Zonska liga "MORAVA"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Orlovac - Sloga Kraljevo 15:30:0015:30Zonska liga "MORAVA"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Dragačevo - Karađorđe 15:30:0015:30Zonska liga "MORAVA"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Tutin - Arsenal Kragujevac 15:30:0015:30Zonska liga "MORAVA"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Miokovci - Ovčar 15:30:0015:30Zonska liga "MORAVA"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Šumadija Toponica - Napredak Markovac 15:30:0015:30Zonska liga "DUNAV"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Zvižd Kučevo - Morava Velika Plana 15:30:0015:30Zonska liga "DUNAV"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Mladi radnik 1940 - RSK Rabrovo 15:30:0015:30Zonska liga "DUNAV"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Borac Ralja - Borac Žabari 15:30:0015:30Zonska liga "DUNAV"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Provo - Radnički-Stobeks 15:30:0015:30Zonska liga "DRINA"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Rađevac - Polimlje Prijepolje 15:30:0015:30Zonska liga "DRINA"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Jedinstvo Ub - Sloga Sjenica 15:30:0015:30Zonska liga "DRINA"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Subotica - Polet Karavukovo 15:30:0015:30VFL "Sever"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Tisa Adorjan - Budućnost Gložan 15:30:0015:30VFL "Sever"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Tavankut - Potisje 15:30:0015:30VFL "Sever"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Bačka Pačir - OFK Mladost APA 15:30:0015:30VFL "Sever"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Dolina Padina - OFK Vršac United 15:30:0015:30VFL "Istok"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Vojvodina 1928 - Radnički Kovin 15:30:0015:30VFL "Istok"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Hajduk 1925 Podunavac - Sofeks Futog 15:30:0015:30VFL "Jug"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Sremac Vojka - Borac Novi Sad 15:30:0015:30VFL "Jug"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Hajduk Čurug - Hajduk Beška 15:30:0015:30VFL "Jug"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. LSK Laćarak - Veternik 15:30:0015:30VFL "Jug"
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Turbina Vreoci - Vrčin 15:30:0015:30Beogradska zona
2017-04-02 15:30:002. april 2017. Budućnost Zvečka - Sremčica 15:30:0015:30Beogradska zona
2017-04-02 15:30:002. april 2017. PKB Padinska Skela - Torlak 15:30:0015:30Beogradska zona
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Jedinstvo Gornji Matejevac - Morava Vladičin Han 16:00:0016:00Zona "JUG"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Vranjska banja - Budućnost Orašje 16:00:0016:00Zona "JUG"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Mladost Medoševac - Jedinstvo Pirot 16:00:0016:00Zona "JUG"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Brzi brod - Lužnica 16:00:0016:00Zona "JUG"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Hajduk Veljko - Rtanj 16:00:0016:00Zona "ISTOK"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Moravica - OFK Bor 16:00:0016:00Zona "ISTOK"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Napredak Aleksinac - Bukovik 16:00:0016:00Zona "ISTOK"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Šarbanovac - Majdanpek 16:00:0016:00Zona "ISTOK"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Bošnjane - SFS Borac Paraćin 16:00:0016:00Zona "ZAPAD"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Levač Rekovac - Rembas Resavica 16:00:0016:00Zona "ZAPAD"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Župa - Jedinstvo Mijatovac 16:00:0016:00Zona "ZAPAD"
2017-04-02 16:00:002. april 2017. Lugomir Rakitovo - Žitorađa 16:00:0016:00Zona "ZAPAD"