ODABERI KOLO

4 - 2

Lužnica - Morava Vladičin Han

3 - 0
PFF

Sloga Leskovac - Jedinstvo Pirot

2 - 1

Pčinja Trgovište - Budućnost Orašje

0 - 0

Balkanski - Jedinstvo Gornji Matejevac

3 - 1

Budućnost Popovac - Ropotovo

0 - 0

Brzi brod - Nebeski anđeli

1 - 0

Mladost Medoševac - GFK Dubočica

3 - 0

Vranjska banja - Pusta reka

3 - 1

Morava Vladičin Han - Pusta reka

6 - 0

GFK Dubočica - Balkanski

2 - 1

Budućnost Orašje - Mladost Medoševac

0 - 3

Nebeski anđeli - Pčinja Trgovište

3 - 6

Lužnica - Budućnost Popovac

2 - 4

Jedinstvo Pirot - Brzi brod

1 - 1

Ropotovo - Sloga Leskovac

1 - 0

Jedinstvo Gornji Matejevac - Vranjska banja

0 - 1

Sloga Leskovac - Lužnica

3 - 0

Pčinja Trgovište - Jedinstvo Pirot

1 - 1

Balkanski - Budućnost Orašje

2 - 0

Pusta reka - Jedinstvo Gornji Matejevac

3 - 0

Budućnost Popovac - Morava Vladičin Han

3 - 1

Brzi brod - Ropotovo

1 - 1

Mladost Medoševac - Nebeski anđeli

2 - 2

Vranjska banja - GFK Dubočica

2 - 0

Morava Vladičin Han - Jedinstvo Gornji Matejevac

1 - 2

GFK Dubočica - Pusta reka

3 - 0
PFF

Budućnost Orašje - Vranjska banja

2 - 0

Nebeski anđeli - Balkanski

1 - 1

Lužnica - Brzi brod

4 - 0

Jedinstvo Pirot - Mladost Medoševac

1 - 3

Ropotovo - Pčinja Trgovište

6 - 0

Budućnost Popovac - Sloga Leskovac

0 - 0

Sloga Leskovac - Morava Vladičin Han

2 - 0

Pčinja Trgovište - Lužnica

2 - 0

Balkanski - Jedinstvo Pirot

0 - 1

Pusta reka - Budućnost Orašje

1 - 1

Brzi brod - Budućnost Popovac

2 - 2

Mladost Medoševac - Ropotovo

3 - 1

Vranjska banja - Nebeski anđeli

4 - 2

Jedinstvo Gornji Matejevac - GFK Dubočica

1 - 1

Morava Vladičin Han - GFK Dubočica

5 - 1

Budućnost Orašje - Jedinstvo Gornji Matejevac

2 - 0

Nebeski anđeli - Pusta reka

1 - 0

Lužnica - Mladost Medoševac

2 - 2

Sloga Leskovac - Brzi brod

0 - 3

Jedinstvo Pirot - Vranjska banja

5 - 0

Ropotovo - Balkanski

1 - 0

Budućnost Popovac - Pčinja Trgovište

4 - 2

Pčinja Trgovište - Sloga Leskovac

2 - 1

Balkanski - Lužnica

3 - 2

Pusta reka - Jedinstvo Pirot

0 - 2

GFK Dubočica - Budućnost Orašje

3 - 2

Brzi brod - Morava Vladičin Han

0 - 2

Mladost Medoševac - Budućnost Popovac

0 - 0

Vranjska banja - Ropotovo

2 - 1

Jedinstvo Gornji Matejevac - Nebeski anđeli

1 - 2

Morava Vladičin Han - Budućnost Orašje

1 - 4

Nebeski anđeli - GFK Dubočica

1 - 1

Lužnica - Vranjska banja

3 - 0

Sloga Leskovac - Mladost Medoševac

0 - 3

Jedinstvo Pirot - Jedinstvo Gornji Matejevac

1 - 2

Ropotovo - Pusta reka

5 - 1

Budućnost Popovac - Balkanski

5 - 1

Brzi brod - Pčinja Trgovište

1 - 1

Pčinja Trgovište - Morava Vladičin Han

5 - 0

Balkanski - Sloga Leskovac

5 - 2

Pusta reka - Lužnica

4 - 1

GFK Dubočica - Jedinstvo Pirot

5 - 0

Budućnost Orašje - Nebeski anđeli

1 - 1

Mladost Medoševac - Brzi brod

0 - 2

Vranjska banja - Budućnost Popovac

1 - 1

Jedinstvo Gornji Matejevac - Ropotovo

2 - 1

Morava Vladičin Han - Nebeski anđeli

4 - 0

Lužnica - Jedinstvo Gornji Matejevac

3 - 0

Sloga Leskovac - Vranjska banja

6 - 0

Pčinja Trgovište - Mladost Medoševac

1 - 7

Jedinstvo Pirot - Budućnost Orašje

5 - 2

Ropotovo - GFK Dubočica

4 - 1

Budućnost Popovac - Pusta reka

3 - 2

Brzi brod - Balkanski

3 - 1

Balkanski - Pčinja Trgovište

2 - 2

Pusta reka - Sloga Leskovac

5 - 1

GFK Dubočica - Lužnica

4 - 0

Budućnost Orašje - Ropotovo

3 - 2

Nebeski anđeli - Jedinstvo Pirot

2 - 1

Mladost Medoševac - Morava Vladičin Han

4 - 0

Vranjska banja - Brzi brod

1 - 4

Jedinstvo Gornji Matejevac - Budućnost Popovac

4 - 0

Morava Vladičin Han - Jedinstvo Pirot

0 - 0

Lužnica - Budućnost Orašje

0 - 1

Sloga Leskovac - Jedinstvo Gornji Matejevac

2 - 1

Pčinja Trgovište - Vranjska banja

3 - 2

Ropotovo - Nebeski anđeli

2 - 0

Budućnost Popovac - GFK Dubočica

0 - 2

Brzi brod - Pusta reka

3 - 0

Mladost Medoševac - Balkanski

2 - 1

Balkanski - Morava Vladičin Han

4 - 2

Vranjska banja - Mladost Medoševac

3 - 2

Pusta reka - Pčinja Trgovište

1 - 0

GFK Dubočica - Sloga Leskovac

0 - 0

Budućnost Orašje - Budućnost Popovac

2 - 2

Nebeski anđeli - Lužnica

2 - 2

Jedinstvo Pirot - Ropotovo

1 - 1

Jedinstvo Gornji Matejevac - Brzi brod

0 - 2

Morava Vladičin Han - Ropotovo

2 - 2

Lužnica - Jedinstvo Pirot

1 - 1

Sloga Leskovac - Budućnost Orašje

5 - 3

Pčinja Trgovište - Jedinstvo Gornji Matejevac

3 - 2

Balkanski - Vranjska banja

3 - 1

Budućnost Popovac - Nebeski anđeli

2 - 1

Brzi brod - GFK Dubočica

2 - 2

Mladost Medoševac - Pusta reka

4 - 2

Vranjska banja - Morava Vladičin Han

3 - 0

Pusta reka - Balkanski

1 - 0

GFK Dubočica - Pčinja Trgovište

5 - 2

Budućnost Orašje - Brzi brod

1 - 0

Nebeski anđeli - Sloga Leskovac

0 - 6

Jedinstvo Pirot - Budućnost Popovac

2 - 3

Ropotovo - Lužnica

2 - 2

Jedinstvo Gornji Matejevac - Mladost Medoševac

0 - 3
PFF

Morava Vladičin Han - Lužnica

1 - 0

Nebeski anđeli - Brzi brod

0 - 3
PFF

Budućnost Orašje - Pčinja Trgovište

1 - 0

GFK Dubočica - Mladost Medoševac

2 - 1

Pusta reka - Vranjska banja

4 - 3

Jedinstvo Pirot - Sloga Leskovac

2 - 2

Ropotovo - Budućnost Popovac

0 - 2

Jedinstvo Gornji Matejevac - Balkanski

0 - 3
PFF

Pusta reka - Morava Vladičin Han

3 - 2

Balkanski - GFK Dubočica

0 - 3

Pčinja Trgovište - Nebeski anđeli

2 - 1

Sloga Leskovac - Ropotovo

3 - 0

Vranjska banja - Jedinstvo Gornji Matejevac

1 - 2

Mladost Medoševac - Budućnost Orašje

0 - 0

Brzi brod - Jedinstvo Pirot

4 - 0

Budućnost Popovac - Lužnica

1 - 0

Morava Vladičin Han - Budućnost Popovac

3 - 0

Lužnica - Sloga Leskovac

1 - 0

Nebeski anđeli - Mladost Medoševac

2 - 0

Budućnost Orašje - Balkanski

2 - 1

GFK Dubočica - Vranjska banja

2 - 0

Jedinstvo Pirot - Pčinja Trgovište

3 - 1

Ropotovo - Brzi brod

1 - 3

Jedinstvo Gornji Matejevac - Pusta reka

2 - 0

Pusta reka - GFK Dubočica

0 - 1

Balkanski - Nebeski anđeli

2 - 1

Pčinja Trgovište - Ropotovo

0 - 0

Sloga Leskovac - Budućnost Popovac

3 - 0

Jedinstvo Gornji Matejevac - Morava Vladičin Han

2 - 1

Vranjska banja - Budućnost Orašje

1 - 1

Mladost Medoševac - Jedinstvo Pirot

2 - 1

Brzi brod - Lužnica

1 - 0

Morava Vladičin Han - Sloga Leskovac

2 - 5

Lužnica - Pčinja Trgovište

3 - 0

Nebeski anđeli - Vranjska banja

3 - 0

Budućnost Orašje - Pusta reka

2 - 0

GFK Dubočica - Jedinstvo Gornji Matejevac

2 - 0

Jedinstvo Pirot - Balkanski

0 - 3

Ropotovo - Mladost Medoševac

5 - 1

Budućnost Popovac - Brzi brod

3 - 0

GFK Dubočica - Morava Vladičin Han

3 - 2

Jedinstvo Gornji Matejevac - Budućnost Orašje

2 - 2

Pusta reka - Nebeski anđeli

1 - 1

Vranjska banja - Jedinstvo Pirot

3 - 0
PFF

Balkanski - Ropotovo

1 - 1

Mladost Medoševac - Lužnica

1 - 0

Pčinja Trgovište - Budućnost Popovac

2 - 1

Brzi brod - Sloga Leskovac

0 - 3
PFF

Ropotovo - Vranjska banja

3 - 1

Morava Vladičin Han - Brzi brod

2 - 1

Sloga Leskovac - Pčinja Trgovište

3 - 0

Budućnost Popovac - Mladost Medoševac

1 - 1

Lužnica - Balkanski

2 - 0

Nebeski anđeli - Jedinstvo Gornji Matejevac

1 - 2

Budućnost Orašje - GFK Dubočica

1 - 1

Jedinstvo Pirot - Pusta reka

3 - 0

Budućnost Orašje - Morava Vladičin Han

5 - 2

GFK Dubočica - Nebeski anđeli

2 - 0

Pusta reka - Ropotovo

0 - 4

Balkanski - Budućnost Popovac

3 - 0

Pčinja Trgovište - Brzi brod

1 - 2

Jedinstvo Gornji Matejevac - Jedinstvo Pirot

4 - 2

Vranjska banja - Lužnica

0 - 1

Mladost Medoševac - Sloga Leskovac

2 - 1

Morava Vladičin Han - Pčinja Trgovište

2 - 0

Sloga Leskovac - Balkanski

1 - 0

Lužnica - Pusta reka

1 - 3

Nebeski anđeli - Budućnost Orašje

5 - 4

Jedinstvo Pirot - GFK Dubočica

8 - 1

Ropotovo - Jedinstvo Gornji Matejevac

2 - 0

Brzi brod - Mladost Medoševac

5 - 1

Budućnost Popovac - Vranjska banja

1 - 0

Nebeski anđeli - Morava Vladičin Han

1 - 3

Budućnost Orašje - Jedinstvo Pirot

2 - 2

GFK Dubočica - Ropotovo

1 - 2

Pusta reka - Budućnost Popovac

1 - 1

Balkanski - Brzi brod

0 - 3

Jedinstvo Gornji Matejevac - Lužnica

4 - 0

Vranjska banja - Sloga Leskovac

0 - 4

Mladost Medoševac - Pčinja Trgovište

3 - 1

Morava Vladičin Han - Mladost Medoševac

4 - 0

Pčinja Trgovište - Balkanski

3 - 2

Sloga Leskovac - Pusta reka

4 - 3

Lužnica - GFK Dubočica

1 - 0

Jedinstvo Pirot - Nebeski anđeli

2 - 1

Ropotovo - Budućnost Orašje

2 - 0

Brzi brod - Vranjska banja

4 - 0

Budućnost Popovac - Jedinstvo Gornji Matejevac

8 - 0

Jedinstvo Pirot - Morava Vladičin Han

1 - 1

Nebeski anđeli - Ropotovo

5 - 1

Budućnost Orašje - Lužnica

2 - 2

GFK Dubočica - Budućnost Popovac

0 - 7

Jedinstvo Gornji Matejevac - Sloga Leskovac

9 - 0

Pusta reka - Brzi brod

2 - 1

Vranjska banja - Pčinja Trgovište

6 - 0

Balkanski - Mladost Medoševac

2 - 1

Morava Vladičin Han - Balkanski

4 - 2

Pčinja Trgovište - Pusta reka

4 - 3

Sloga Leskovac - GFK Dubočica

2 - 0

Lužnica - Nebeski anđeli

6 - 0

Ropotovo - Jedinstvo Pirot

2 - 3

Mladost Medoševac - Vranjska banja

3 - 0

Brzi brod - Jedinstvo Gornji Matejevac

1 - 1

Budućnost Popovac - Budućnost Orašje

7 - 2

Ropotovo - Morava Vladičin Han

5 - 0

Jedinstvo Pirot - Lužnica

2 - 2

Nebeski anđeli - Budućnost Popovac

2 - 3

Budućnost Orašje - Sloga Leskovac

5 - 0

GFK Dubočica - Brzi brod

0 - 3

Jedinstvo Gornji Matejevac - Pčinja Trgovište

2 - 0

Pusta reka - Mladost Medoševac

4 - 4

Vranjska banja - Balkanski

4 - 3

Morava Vladičin Han - Vranjska banja

5 - 2

Balkanski - Pusta reka

0 - 3
PFF

Mladost Medoševac - Jedinstvo Gornji Matejevac

4 - 1

Pčinja Trgovište - GFK Dubočica

1 - 2

Brzi brod - Budućnost Orašje

1 - 1

Sloga Leskovac - Nebeski anđeli

3 - 2

Budućnost Popovac - Jedinstvo Pirot

1 - 2

Lužnica - Ropotovo

Zona “JUG” 2016/2017

PozTimOPNIDPGRBod
130217285236270
2301911071393258
330175868333555
430144125851745
5301341367541343
630135125951841
730118114460-1641
830117124649-340
930117123947-840
1030117125162-1140
1130115144760-1338
1230123154361-1838
1330108126254837
1430106145370-1735
153084183273-4126
163047192664-3818

Powered by fudbalskazona.rs